Про нас

Я дуже рада вітати Вас у моєму магазині косметики з Азії. Головна наша мета – допомогти кожній дівчині підібрати правильний домашній догляд за шкірою, полюбити свою шкіру, своє відображення в дзеркалі. Показати, що догляд за шкірою не займає багато часу і може бути приємним заняттям, до того ж ефективним.

Ніякий супер пупер популярний чи найдорожчий засіб не дасть гарантії результату, а те, що підійшло Вашій подружці/сусідці/співробітниці та ін, може просто не підійти Вам. Навчитися розбиратися, що потрібно саме Вашій шкірі, яка схема догляду Вам потрібна – все це ми можемо підібрати та навчити Вас разом. Полюбити та побачити гарантований результат від регулярного застосування корейської косметики дуже легко.

Так само легко колись і я закохалася в цю косметику і моє захоплення переросло в улюблений магазин. Де я намагаюся знаходити для Вас тих виробників, які з трепетом ставляться до компонентів та інгредієнтів для своєї косметики, завжди наголошують на якості та результату від застосування їх засобів. Я люблю працювати з виробниками безпосередньо, тому я отримую дуже багато детальної інформації про кожен окремий засіб, можу пройти у них навчання і потім ділитися своїми знаннями з вами.

Так, найголовніше, я дуже багато засобів використовую та тестую на своїй шкірі, на шкірі моєї мами та моїх близьких. Не жартую, якщо я бачу якість і результат, то чому я особисто не користуватимуся цим, або давати своїм дітям, батькам користуватися?!

Я дорожу кожним клієнтом, кожним відгуком, і дорожу нашим сервісом та якістю обслуговування. Зі мною ви можете познайомитися на сторінці нашого магазину в соцмережах (Інстаграм чи Фейсбук), Підписуйтесь на сторінки, щоб знати все. Інстаграм тут або Фейсбук