Доставка та оплата

Ми цінуємо та любимо кожного нашого клієнта! І робимо все найкраще для вас, дана інформація для вашої зручності.

Доставка

Відправлення та доставка Ваших замовлень відбувається протягом 1-2 робочих днів з моменту обробки та погодження замовлення. При виборі способу оплати "Предоплата на картку "Приватбанку"/ "Моно" - протягом 1-2 робочих днів після зарахування оплати.


Після оформлення замовлення товар бронюється за вами на 3 робочі дні, якщо оплата не відбувається протягом цього періоду, замовлення автоматично анулюється.


Самовивіз

Зі складу можна забрати за попередньою домовленістю, за адресою: вул. Саперно-Слобідська, 10.


Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка тимчасово відсутня у нас. Вибачаємось за незручності.

Доставка ТК "Нова Пошта"

Після збору Вашого замовлення ми надсилаємо його ТК "Нова Пошта". Доставка відбувається згідно з тарифами ТК "Нова Пошта" за рахунок покупця. Доставка посилок ТК "Нова Пошта" займає зазвичай 1-2 робочи дні. Вибрати найближче до Вас відділення Ви можете тут.

При оформленні замовлення, будь ласка, вкажіть місто та номер відділення/поштомат. Якщо Ви хочете зробити адресну доставку, вкажіть це в коментарях. Оплачує доставку покупець при отриманні замовлення у відділенні, якщо не вибрано інший спосіб оплати замовлення та доставки.

 

При виборі способу оплати "Оплата при отриманні замовлення на Новій Пошті" Ви оплачуєте саме замовлення, вартість доставки та вартість послуг за переказ грошей (2% від суми замовлення) при отриманні.


Доставка "Укрпошта"

Після отримання оплати за замовлення та доставку, збору Вашого замовлення ми надсилаємо його Укрпоштою. Доставка по Києву відбувається зазвичай протягом 1-2 робочих днів. Доставка по Україні займає 2-3 робочі дні.


Доставка іншими службами

Якщо вказані способи доставки Вам не підходять, просимо повідомити про це, ми постараємося знайти зручний для Вас спосіб доставки Вашого замовлення.


Оплата


Передплата на картку "Приватбанку", "Моно"

Після оформлення та підтвердження у нашого менеджера Вашого замовлення, ми надсилаємо вам на вайбер або телеграм (можемо на електронну адресу) реквізити для оплати. Після здійснення Вами оплати, просимо повідомляти нам зворотнім смс суму оплати, номер замовлення та ПІБ.


Оплата при отриманні замовлення на "Новій Пошті"

При оформленні замовлення Ви можете вказати, що бажаєте сплатити при отриманні замовлення на Новій Пошті.

В цьому випадку передплата становить 200 грн. залишок Ви оплачуєте готівкою при отриманні у відділенні. До вартості доставки буде додана комісія за накладенний платіж 2% від суми післяплати + 25 грн за пересилання грошей назад.

Оплата на розрахунковий рахунок

Можлива сплата на банківський розрахунковий рахунок. Ми надсилаємо на електронну адресу Рахунок для оплати у банку. Після здійснення оплати, просимо повідомляти нам поштою або в смс, суму оплати, номер замовлення та ПІБ.


Повернення товару

Відповідно до ст. 9 Закону України "Про Захист прав споживачів", парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, які не підлягають поверненню чи обміну.


При отриманні замовлення переконайтеся, що доставлений товар відповідає Вашому замовленню у присутності кур'єра або персоналу служби доставки.